Publikuar: Korr 14 2020 11:09

Shitet furre buke dhe pajisje shoqeruese.

EUR

Publikuar: Korr 14 11:09
Shikime: 90
Okazion! Furre buke kapaciteti 280 kg dhe brumatrice 250 kg, mikser 60 kg makin prerse dhe paisje shoqeruese per furre buke dhe pasticeri. Marka e paisjeve clivanexport cilesia nr 1. Shitet per arsyeje mbyllje biznesi. Cmimi okazion 25 mij euro.0699439444
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione