Shitet biznesi 'Linka Nails'

Shitet nga: Matizz 09 Nën 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Zona/Rruga : Prane Juveniljes se Vjeter

Shitet biznesi Linka Nails

17.000€ (cmim i diskutueshem)
Ambjenti eshte me Qera 300 mije Leke, te vjetra.
Eshte 60 m², hyrja ne kat te dyte, mbi MAC cosmetic.
Rruga e Juveniljes se vjeter.
Ka estetiken ne dhome me vete.
Super i kompletuar si ne pajisje, mjete, materiale & arredimin Antik.
Celsat ne dore, dhe mund tju rri une dhe mbrapa shitjes per tju lidhur me klientelen e ngritur nder 10 vite pune.

OPSION NR.2

Lnka nails. Perfshin, mjete pune + materialet, + mjete pune per nje estetike te plote. Mund te merret edhe po I njejti ambjent pune, me qera 300 mij Lek, te vjetra. Vlera e shitjes, 5000€ te diskutueshem. Per cdo hollesi me tutje, ne Nr, 0692630677

Ose mund te paraqiten ne sallon.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim