SHITET biznesi i pasticerise bashke me dyqanin

Shitet nga: Roland 05 Nën 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ne Tirane prane zones se Brrylit SHITET biznesi i Pasticerise me klientele te ngritur dhe me paisjet (furre e madhe pjekje,brumatrice,paisje per prodhimin e biskotave, fabrike akulloreje,banak,banak frigoriferik etj) bashke me ambjentin dyqan me siperfaqe totale 176 m2 si dhe ambjent ndihmes 14 m2. Mund te shitet dhe vetem dyqani dhe ambienti ndihmes pa paisje. Disponon Certifikate Pronesie.
Cmimi 270.000 euro
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim