Shitet Biznesi Auto Aksesor+Pjes Kembimi Ndrohet

Shitet nga: Shitet Biznesi Aksesor+Pjes Kembimi 10 Tet 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet Biznesi ne gjendje pune Anes rruges me parking perpara berball Doro City Hotel tek Zogu i Zi ne rrug Kryesore, i rregulluar dhe me artikuj dhe klientele,Me kondicioner sistem alarmi me polici private,kamera,me 2 ambjente,banjo,ofrojme dhe bashkpunim, Biznesi esht ne vazhdimsi i hapur... edhe me faqe online Istagram aktiv... i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim