SHITET BIZNESI - AKTIVITETI...

24 300 EUR

27 000 EUR

Shitet nga: N&Z 06 Maj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
SHITET BIZNESI...
BIO STYLE
Vjen me një koncept të ri të çorapeve si në përbërjen e tyre, stilin, por dhe nga vetitë e tyre shëndetësore.
Kjo për shkak se materialet e përdorura në krijimin e tyre janë prej një inovacioni të ri që vjen për herë të par...
Çorapet Bambu

Bambu është një produkt bio-organik. Hapësirat mes
mikrofibrave të bambusë e bëjnë produktin që të thithë lagështinë dhe të ajroset në mënyrë të përsosur. Përbërja e fibrave prej bambuje bën që ta thithin dhe ta largojnë brenda disa sekondave lagështinë apo djersitjen e këmbës.

Çorapet bambu janë:
 Higjenike
 Anti- Bakteriale
 Anti -Alergjike
 Anti- Aromave të këqija
 Ndalon djersitjen
 Të përshtatshme për çdo klimë
 Perberja termodinamike sjell freski ne kohe te nxehte dhe ngrohje ne kohe te ftohte
 Thith dhe than lagështinë në nivelet maksimale
 Copë e butë
 Gishtëza të paqepur
 Githtëza dhe thembra të përforcuara
 Rezistente kundrejt çngjyrosjes

-Çorapi Modal

Prodhohet nga pema e ahut është i gjithi organik,

- Çorapet Diabetike

50 ekspozitor ne per Farmaci edhe Super Market 24.300 euro
Per ma shume inf.kontaktoni > 0696555332
Leaflet
Në fillim