Shitet Biznesi Aksesor-Pjes kembimi makinash

Shitet nga: Auto Pjes-Kembimi Aksesor 06 Nën 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet biznesi ne gjendje pune me te gjitha paisjet brenda me mallrat me klientel faqe instagrami aktiv etj...Ne rruge kryesore perball Doro City Hotel Zogu i Zi, I Diskutueshem dhe te hapur per bashkpunim,te interesuarit te kontaktojne 0699570811
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim