Publikuar: Korr 01 2022 05:44

Shitet Biznes Lavazho

EUR

EUR
Publikuar: Korr 01 05:44
Shikime: 1345
Shitet Biznes Lavazho ne zonen e Shkozes te News24. Ambjenti ka nje tende qe eshte per dy makina, ka dhe ambjent per parkim. Ka xhiro te kenaqshme, dhe eshte buze rruge.
Lavazhi ka nje kontinier per mbajtjen e pajisjeve, Nje fshese, dy pompa, Kompresor plus steke. Ka dy postera per larje dhe dy postera per tharje, ka dhe nje grop per larjet nga poshte.
Qeraja eshte 200 mije leke te vjetra.
Uj nuk paguan se eshte me Pus.
Per me shume kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione