Publikuar: Pri 23 2022 10:50

Shitet biznes kancelari - dhurata - arusha

LEK

Publikuar: Pri 23 10:50
Shikime: 98
Shitet biznesi ose malli & produktet qe ka brenda.
Biznesi eshte aktiv dhe mbyllet per arsye emigracioni.
Dyqani eshte 70 m2, dhe ka magazine per te punuar.
Perfshihen:
Tavolina, rafte, kompjutera, kliente aktiv ne te gjithe shqiperine.
Instagram me 7k followers.
Akesesore kancelarie
Mbi 200 arusha te cdo madhesie
Pajisje dhe aksesore per dhurata, stampime etj.
Cmimi i diskutueshem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione