Shitet biznes Jogurterie me te gjitha paisjet.

0 EUR

Shitet nga: Erblin Marku 30 Pri 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet biznes Yogurterie me te gjitha paisjet dhe aksesoret. Frigorifer ekspozitor per Jogurterine, frigorifer ekspozitor per embelsira, makineri profesionale per krepa, makineri profesionale per waffle, mikser brumi profesionale, shtrydhese frutash dhe te gjithe aksesoret plotesues per jogurterine.
Erblin Marku
0672019695
Në fillim