Shitet biznes Call Center, Komuna e Parisit Tirane

12 000 EUR

Shitet nga: i984 28 Pri 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet biznes Call Center ne gjendje pune, me 42 poste operatoresh te ndare ne dy salla, dhe nje salle back office me 6 poste pune. Ambienti ka banjo, depo/magazine, tre kondicionere - nga nje per cdo salle, sistem alarmi. Ndodhet mbi zyrat e Postes Shqiptare, tek Komuna e Parisit (shkolla Kristaq Rama). Te treja sallat kane ditrare te medha nga fasada e pallatit.
Leaflet
Në fillim