Shitet biznes, butik me super klientele

Shitet nga: brixh prendi 10 Nën 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet biznesi i ngritur prej 6 vitesh tashme, me super klientele nga gjithe Shqiperia, me nje dyqan fizik ne rr e Dibres, afer 9 katesheve, nje nga rruget me te frekuentuara ne Tirane. Shitet per arsye se njera nga pronaret do jetoje jashte shteti dhe ska mundesi ta mbaje me.
Dyqani ka klientele prej vitesh, faqe ne insta me rreth 14 mije followers aktiv dhe cdo gje e perfshire, furnizim, infrastrukture dhe parking per klientet I perfshire.
Cmimi diskutohet vetem me bleres serioz.
Nr tel 0692125892 ose ‭+355 67 549 4151‬
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim