Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 18 2022 10:22

Shitet, Biznes Bar-Kafe, Rruga Muhamet Gjollesha, 35.000euro

EUR

Publikuar: Gush 18 10:22
Shikime: 1001
Disponojmë Biznes Bar-Kafe në shitje, i pozicionuar te Rruga Muhamet Gjollesha.
Informacion mbi Biznesin :
• Sipërfaqe neto: 64 m2
• Sipërfaqe Verande: 74 m2
• Kati 0
• Tualet
• Open Space
Detaje të tjera:
• Totalisht i Investuar
• Sistem Kondicionimi dhe Aspirimi
• Kubaturë e rregullt.
• I pozicionuar buzë rrugës kryesore
Zona në të cilën ndodhe ambienti , është një nga zonat më preferenciale dhe ka një zhvillim të tipologjive të ndryshme të bizneseve dhe pozicionimi në një nga rrugët kryesore të qytetit i jep shumë avantazh zhvillimit të biznesit.

Për vizitë në pronë na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Property

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Perballe Inxhinierise se ndertimit Tregoje në hartë

692955910

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione