Shitet akvtiviteti, BULMETORE. Rruga Fortuzi

500 000 LEK

Shitet nga: Ardit Kasmollari 28 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet aktiviteti i nje dyqan Bulmeti, me te gjitha pajisjet dhe mallin aktual.
Frigorifere, rafte me ndricim Led, mjetet e punes.
Vendndodhja: Rruga Fortuzi ( ne rruge kryesore)
CMIMI I DISKUTUESHEM.
Siperfaqja: 30m
Tel: 0697809594
Ardit Kasmollari
0697809594
Leaflet
Në fillim