Shiten

2 000 EUR

Shitet nga: Gezim 25 Maj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Paisje guzhine figorifer-banak figorifer-kollon furr picash me dy vatra korent+gaz sob me 4 vatra aspirator dhe gjerat e vogela si lug pirun pjata etj...
Leaflet
Në fillim