Publikuar: Mar 22 2022 06:24

Shiten pajisjet e nje super ambienti(lokali)

EUR

EUR
Publikuar: Mar 22 06:24
Shikime: 782
- Pompe uji(Dab)-22000 lek
-Dyer druri(kryesore)me dy kanate-50 000 lek,(2.5m lartesi)
-2 Vetrata druri(super cilesi)-20000 lek(copa)
-Vetrate druri me palosje-50 000 lek(2.5m lartesi)
-2 dyer magazine-18000 lek(te dyja)
-Bibloteke e bere me porosi super cilesi(komplet dru dhe metal)-75000 lek,
-Tavani komplet(modeli sophie)-30 000 lek,
-Banak druri(model i Sophie)-45000 lek,
-Filter uji-10000 lek
-Frigorifer kollon-22 000 lek,
-Sistem aspirimi qendror(i ri akull i pa perdorur)-70000 lek,
-Tende plastike per rrethim(xhelatine,3,5 m dhe 5 m)-28000 lek,
-Kolltuqe 4 cope + tavoline 20 000 lek
- Tavolina te larta(model sophie) 7 cope -4000 lek copa,
-Divane te gjate(me jasteke) 2 cope 8000 lek copa,
-Stola te larte( model Sophie)18 cope-3000 lek copa,
-Lekundese me jastek-15000 lek,
-Ngrohes me gaz(kerpudhe e re, me gjithe bombul)-15000 lek,
-Grile me ngjyre gri(shume e bukur)-10000 lek,
-2 lavamane me mobilje druri 15 000 lek
-4 vazo me lule te larta 10 000 lek
Si edhe cdo gje qe nevojitet per të ngritur nje lokal.

Shenim:Te gjithe artikujt me siper jane blere me porosi disa here me shume dhe shiten per shkak te prishjes se objektit nga ana e bashkise!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
782
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683886820

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione