Shes/Kembej License furre buke me Leje Mjedisore

2 950 EUR

4 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Sot 13:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Shitet license e rregullt :( jo pajisje furre /Nuk shes pajisjet )
Prodhime Brumi(Furre Buke dhe Pasticeri).
Me kasse fiskale te rregullt.
Me leje mjedisore te rregullt ne Tirane.

Licensa me lejen mjedisore ka kushtuar 12.000€

Nderrohet me furgon Crafter,Sprinter,Viano me 3,5,7,8,vende plus 2950€ kesh perveq makines. ( furgonat jo me te vjeter sesa viti 2005
Te interesuarit vetem tel ne nr 0686061000
PICAKU 2015 sh.p.k
" I pasur s'jam,por jam i zgjuar, buxhet s'kam,por kam kuptuar, se me pak para dhe duke kerkuar, arredon me shije shtepine e enderruar" - Copy Right of PICAKU-2015 sh.p.k - Gjithcka e Importuar direkt nga Suedia.
Visit our store page
Muzaket 9 Show on the map
355676062000
https://www.facebook.com/Mobilie.Druri.Suedeze
PICAKU 2015 sh.p.k
355686061000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
krevat bronzi 250 EUR
Tavoline 100% dru -
Abazhour Gjerman 12 000 LEK
Set Porcelani për çaj marka BAVARIA. 6 000 LEK
Në fillim