Prerese sallami ( Fetatrice )

Shitet nga: Errlen 10 Tet 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Fetatrice e ardhur nga Italia trefazoreshe ne gjendje shume te mire dhe shume e fuqishme eshte perdorur nje muaj ne supermarket cmimi 400€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim