Pastrim Kimik , 5 Maji

22 000 EUR

Shitet nga: Tirane, 5 Maj 09 Shk 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet pastrim kimik , biznes i ngritur me nje klientele te rregullt, Me pajisjet Gjermane , i kompletuar dhe ne gjendje pune totalisht, Cmimi 22000 €,
Cel: 0674050202
Tirane, 5 Maj
0674050202
Leaflet
Në fillim