Publikuar: Korr 24 2019 12:33

Pajisje Furre Buke

EUR

Publikuar: Korr 24 12:33
Shikime: 32
Furre Buke elektrike me ventilim, firma Polin(50-60 buke) si dhe te gjitha pajisjet qe permban nje furre buke. Ndodhemi ne Tirane, rruga 5 Maj( mbrapa Concord Center). Cmimi eshte i diskutueshem. Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin 0682286222
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione