Paisje per furre buke

Shitet nga: Vini 08 Nën 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten te gjitha paisjet per furre buke dhe pasticeri jan thuajse te reja jan perdorur vetem 4 muaj furra esht me gaz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim