Paisje per butik

Shitet nga: Eri Dje 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shiten paisjet e nje butiku.
1.Varese rrobash
2.Tavolina.
3.Rafte inox dhe metalik te zinj.
4.Manikine
5. Paisje sigurie, kamera etj.
6.Aksesor te ndryshem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim