Okazion

Shitet nga: Kolltuke 04 Nën 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten kolltuke 2 me jasteke,me veshje qe lahen,pupa dhe tavolina.ka dhe nje kend 3 me 3 jan ne gjendje te mire okazion per rinovim lokali.magazina 21 dhjetori
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim