Published: Korr 13 2018 11:30

Okazion vetem per 3 dite

EUR

Published: Korr 13 11:30
Views: 1
Shitet biznesi bar kafe ne rr. Sami Frasheri me siperfaqe 65 m2 pjesa e brendeshme dhe 65 m2 verande.lokali ndodhet ne vije te pare te rruges dhe eshte ne krahe te Drejtorise se Policise. Eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe ka vetem dy muaj qe eshte hapur. Ju lutem vetem telefonata serioze.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
0698388388

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information