Publikuar: Dhj 02 2021 11:03

Okazion! Shitet Biznesi

EUR

Publikuar: Dhj 02 11:03
Shikime: 236

Shitet biznes shërbimi: Palestër "Panther Gym"! Adresa: Rr. Migjeni, Yzberisht", njësia 6-të, Tiranë!
Biznesi është aktiv (me klientelë) dhe ushtron aktivitet në këtë zonë prej 4 vitesh!
Biznesi është i kompletuar me të gjitha pajisjet, vegla force & shkrirje te firmes Technogym! Biznesi është i kompletuar me ndriçim,aspirim qëndror dhe ujë 24 orë ! Biznesi është i ngritur në ambient me qera me sipërfaqe të brendshme rreth 500 m2 ,buzë rrugës kryesore e mundësi parkimi automjetesh!
Biznesi disponon faqe facebook & instagrami!
Biznesi dhe pajisjet shiten për arësye emigrimi dhe me çmim OKAZION...
Të gjithë të interesuarit mund të telefonojnë në cel:0683132447 what's app, viber, ose mund të shkruajnë në inbox!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione