Okazion paisje supermarketi

21 100 EUR

Shitet nga: Shpk 15 Tet 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten paisje dhe rafte supermarketi. Rafte 270m linar 12800€. Frigorifera nje mural 5m gjatsi me 2.30m nje kasa te paisur nje frigorifer freskues bulmeti dhe 2 frigorifera ngrires me gjatsi 2.80 me 120 dhe nje dhome frigoriferike 2me2 totali i frigoriferave 6150€. 2 kondicjoner kollon 64+64 1800€ te dyja .peshore elektronike e lidhur me kasen 350€.
Leaflet
Në fillim