Okazion !!! dyqan , veshje cmim i Padiskutueshem !

Shitet nga: Butik Sot 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion deri ne fund te muajit , nese nuk e shes deri ater nuk e shes me flm. Shes biznesin , cmim i padiskutueshem !!!

Shes biznesin dyqan me veshje masa te medha dhe te vogla per femra.... dyqani ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe pran njesise bashkiake nr 5 ne zonen e bllokut Tirane. Dyqani ka siperfaqe 45m2 me tualet , dhe dhome prove vec , i shtruar me parket me ndricime les dhe spote rrobot. Dyqani ka 16vite qe funksionon me klientelen e vet , por per arsye familjare shes aktivitetin. Ne cmim perfshihen : veshje te ndryshme rreth 300-350cop (plus rafte , varset manikinat , ndricim dhe cdo investim tjeter) cmimi i qera eshte 40.000lek Cmim teper i favorshem per zonen, kjo e perfituar nga vitet e gjata te punes. Cmimi shitjes ne gjendjen aktuale eshte 5.500€ i diskutueshem.
Kontakt 0694417164
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim