Publikuar: Qer 24 2022 02:24

Kondicioner - HAIER - air conditioner

EUR

EUR
Publikuar: Qer 24 02:24
Shikime: 531
Kondicioner - HAIER - air conditioner ne shitje

Shitje - Sherbime - Instalime - Projektime 👍🏻
48kBtu....
Inverter gaz R32 A+++ 👍🏻

Garanci dhe Siguri
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione