klinike dentare me qera

300 EUR

Shitet nga: ledio 28 Pri 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Jap me qera klinike dentare 55 m2 i kompletuar me te gjitha pajisjet gati per pune. ambienti eshte komod punime gipsi sistem kondicionimi dhe aspirimi, tualet. jepet me qera per klinike dentare ose dhe shitet per cfare do lloj aktiviteti tjeter. Cmimi 300 euro.
Faleminderit
Leaflet
Në fillim