Kerkohet aksioner

50 000 EUR

Shitet nga: ese 14 Gush 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ne kuader te zgjerimeve kompania kerkon te ndahet ne aksione dhe kerkohet aksioner.
komapania ka zhvillim ne fushen e sherbimeve elektrike dhe elekronike. Kompania eshte ne zgjerim brenda dhe jashte vendit.
Në fillim