Publikuar: Sht 22 2018 04:18

Karike tavolina

Publikuar: Sht 22 04:18
Shikime: 32
shiten 8 komplete kulltuqe per ambjend per jasht bashk me shilte.plus tavolina mesi.dhe 4 komplete per ambjend per brenda.kolltuqe plus pupa.plus tavolina mesi.te interesuarit te kontaktojn te nr me lart...shiten per 2milion lek te vjetra te gjitha.cmimi ipadiskutushem..
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione