Ekspresa Kafeje

Shitet nga: Errlen 18 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten 4 ekspres kafeje 3 grupsh te ardhur nga Italia dy Wega Nova dhe 2 La Cimbali M 32 cmimi 350€ copa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim