Dyqan Ne Shitje

Shitet nga: Smart Invest Real Estate Albania 12 Nën 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

157 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ambient biznesi i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi i pozicionuar ne nje nga zonat me fluksin me te madh te qarkullimit te automjeteve dhe personave buze rruges kryesore
Ambienti eshte 74m2, eshte dhene me kontrat pese vjecare, me fasade xhami rreth eshte mjaft mire i organizuar.Mundesi investimi shume e mire mundesi blerje edhe bodrum70m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim