Biznesi shitet ose jepet me qera

Shitet nga: Bledi 14 Nën 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Jepet me qera ose shitet biznesi,punishte per perpunim mishi.E ngritur prej 5 vitesh,e paisur me te gjitha mjetet e nevojshme, Si:2 dhoma frigoriferike,mikser per mishin si dhe dhome shtes per motorret e frigoriferave.
siperfaqe 85m2 dhe parkim i mjaftueshem.
Vendndodhia : Yzberisht,rruga "Besim Alla".
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim