BIZNESI KANCELARI KOMPLEKSI DELIORGJI

Shitet nga: Sokol Dje 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet aktiviteti Kancelari-Kinkaleri-Rimbushje elektronike (vodafone,T-mobile,eagle,digitalb, abcom) me te gjitha pajsjet dhe mallin aktual.
Adresa: kompleksi Deliorgji te ish-parku i autobuzave. Qeraja e dyqanit 35000 lek. Me xhiro ditore te kenaqshme.
Tel: 069 38 73 518
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim