Biznes Gaming PC&PS3/PS4

Shitet nga: Aurel Taragjini 06 Nën 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet salle Gaming PC& PS3/PS4 per arsye emigrimi.
Salla ka 9PC gaming te bere me porosi, 5 PS4 te blere te rinj me 10 leva te reja origjinale dhe ne gjendje shume te mire, 20 disqe,Fifa 2018/2019/2020, PES 2019/2020/ Black Ops III e te tjera...2 PS3 me chip dhe 11 leva ne gjendje pune, 6 TV LG 43 polsh,kolltuqe,Frigorifer pijesh, raft patatinash dhe kondicioner te ri dhe sistem kamerash personale. Biznesi eshte i ngritur dhe sic eshte permendur me siper shitet vetem per arsy emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim