Biznes alumini dhe hekuri komplet.. I DISKUTUSHEM

Shitet nga: bmw 05 Nën 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 EUR   250 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet komplet biznesi te gjitha pajisjet prerese per alumine gjithashtu dhe prerese hekurash, thjesht duhet nje hapesire 500 metra katror dhe fillon puna...shiten dhe vec makinerit e aluminit nga te hekurave, makineri aluminesh te shumellojshme dhe te reja automatike... cmimi i diskutushem..per me shume kontaktoni cel:0693585393
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim