Autobus dhe Linja

0 EUR

Shitet nga: Adem 25 Sht 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Për ata që kan interes ju ofrojm 3 autobusë shum komodë dhe linjat ndërkombëtare:
#Tiranë - Milano (I) - linjë toksore 4 her në javë
# Durrës -Tiranë -Prishtinë , dy linja në ditë , 7 dit në javë.
Të interesuarit mund të kontaktojn për informata
viber +38649126576

Leaflet
Në fillim