2 Biznese

0 LEK

Shitet nga: Leonard 28 Pri 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten dy biznese ,nje dyqan veshjesh femrash dhe meshkujsh dhe aksesore dhe nje dyqan lulesh te dy me klientele te ngritur ne nje zone shume te kerkuar te tiranes.bizneset jane afer njeri tjetrit dhe shiten ose te vecante ose te dy bashke.shiten per arsye emigrimi.dyqanet ndodhen te komuna e parisit.
Leonard
0674046620
Leaflet
Në fillim