Biznes Fast Food Psistaria.

15 000 EUR

Shitet nga: Fotaq 08 Pri 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Sarandë
Shitet biznesi Fast Food Psistaria ne lagjen 4 perballe stadiumit te futbollit.Bisnes i kompletuar i punuar vetem 3 muajt e beharit 2017.Biznesi ndodhet ne rrugen Idriz Alidhima. Vetem biznesi 15000 Euro .Ju japim dhe nje mundesi te dyte duke shitur dhe lokalin me siperfaqe 100 Metra katror me nje cmim 90.000 euro i kompletuar bashke me biznesin.ju faleminderit per mirkuptimin .
Leaflet
Në fillim