Tabel elektronike

400 EUR

Shitet nga: eduart 22 Jan 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
shes tabelen elektronike. me led provesjonale per arsyeje mbyllhe bisnesi. programim me usb. ledi i kuq dimesjoni 2m gjeresi. dhe 40 cm lartesi. mbyllje hermetike kundra ujit. garanci apsolute e favorshme per cdo lloj bisnesi. e pajisur dhe me sensor tempratyre te jashtme
Leaflet
Në fillim