Shitet total

250 EUR

5 800 EUR

Shitet nga: erjon 11 Nën 06:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Manekinat,dollapët dhe raftet për varjen e rrobave dhoma e prov,banaku,pasqyra,rrethi.Janë përdorur vetëm 3 muaj.
Leaflet
Në fillim