Shitet biznes ne divjake

35 000 EUR

Shitet nga: Ma 06 Korr 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shitet biznes i ngritur ne divjake. Biznesi perfshin lokalin e kompletuar totalisht. Cadrat. 1 dhome gjumi. Dhe cdo gje e nevojshme per nje biznes te tille
Leaflet
Në fillim