Shiten 54 tuba vaditje toke 6m secili

0 LEK

Shitet nga: Bujar 17 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shiten 54 tuba vaditje toke 6m secili. Tubat perdoren per te vaditur token dhe jane ne gjendje shum te mire,per me shum info telefononi ne 0684397572
Leaflet
Në fillim