Shes fermen e kermillit

0 LEK

Shitet nga: lorenc 08 Gush 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shes bisnesin fermen e kermillit, ose pajisjet per ta zhvendosur diku tjeter. Jane 6 dylym ne dispozicion dhe 4 te mbuluara me kermill.
Leaflet
Në fillim