makineri per letren higjenike dhe leter guzhine

17 000 EUR

Shitet nga: I.T 17 Korr 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
makineri per letren higjenike dhe leter guzhine bashk me bonsek shirit dhe matrijale e njevojshme
Leaflet
Në fillim