LOJE ARGETUESE

500 EUR

700 EUR

Shitet nga: endri 08 Jan 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
shitet per arsye mbyllje aktiviteti .
punon vetem krahu i djathte me xheton . krahu tketer do rregulluar se ngec xhetoni
loja mund te luhet online (te dyja makinat te garojne njekohesisht)

qyteti lushnje
muind tju ndihmojme dhe per transport
Leaflet
Në fillim