LOJE ARGETUESE

500 EUR

700 EUR

Shitet nga: endri 08 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
shiten per arsye mbyllje aktiviteti .
krahut te majte i ngecin xhetonat
te dy motorret mund te luhen ne te njejten kohe online (te garojne njeri me tjetrin njekohesisht)

qyteti lushnje
mund tju ndihmojme dhe per transport
Leaflet
Në fillim