LOJE ARGETUESE hockey bilardo me ajer

500 EUR

700 EUR

Shitet nga: endri 08 Jan 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
shitet per arsye mbyllje aktiviteti .
shume gjendje te mire shoqerohet dhe me dorezat dhe pafken me te cilen luhet loja
mund tju ndihmojme dhe per transportin
Leaflet
Në fillim