Fast food

500 000 LEK

1 000 000 LEK

Shitet nga: Erion Prifti 10 Shk 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
shiten pajisjet si me poshte: kape aspiratori 4 metro me elektromotorr. Vitrine freskues me 16 vasketa 2.20 metra. Banak freskues qe i bashkangjitet vitrines 1.80. Dy banak inoksi per mbajtjen e pajisjeve nga 2 metra. Dy gjiro me nga 6 vatra. Ngrohese me llampa per patatet. ( mund te perdoret me kater llampa). Zgara me gaz 70 ce. Friteze dyshe me korent . Frigorifer ngrires. Frigorifer kollon freskues. Pajisje per krepa me Dy vatra. Banak inoksi 1 meter banak inoksi me sirtar nje meter. Lavaman 1.10 metra inoksi. 9 koplete tavolina me nga 4 karrige te bardha. 6 koplete tavolina te zeza me nga tre karrige. Linja e gazit. Si dhe te gjitha cfr duhen per nje fast food. Cmimi shume pak i diskutueshem.
Erion Prifti
+355 69 617 5287
Leaflet
Në fillim