Fast food

900 000 LEK

Shitet nga: Armiglen prifti 02 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shitet biznesi ose pasisjet te kompletuara duke perfshir : 2 gjiro, tostjer,2 zgara , fritez e made me dy gropa, banak I gjat 4 meter, 10 komplete tavolina dhe karrige , plus paisje e guzhines
Armiglen prifti
0695870530
Leaflet
Në fillim